Saturday, March 04, 2006

تا آنجا كه من سراغ دارم، وبلاگ سرباز كوچك نخستين سايتی بود كه به مقاله سر تا پا دروغ "ادوين بلك" در باره روابط رضا شاه بزرگ و ميهنمان با آلمانهای نازی در نقدی كوتاه اشاره كرد: اينجا و اينجا و اينجا.

پس از گذشت چند هفته می بينم كه آقای عباس ميلانی هم در مقاله ای به اين دلقك پاسخی داده اند. نوشتن اين نقد به زبان پارسی چه فايده ای دارد نمی دانم. از اينكه آقای ميلانی به روی خود نمی آورند كه هدف آشكار "ادوين بلك" هتك آبروی شخص رضا شاه بزرگ است هم بگذريم. اما براستی متأسفم كه ‌ايشان تصميم گرفتند كه نوشته خود را در وبسايت "روز" منتشر كنند و با اين كار به يك مشت بچه آخوند تحصيل كرده... و دشمنان ايران و نام پهلوی... اعتباری بدهند.

هولوکاست و بخت بد ملت ايران
عباس ميلاني

2 Comments:

Blogger Ù‚لم said...

دوست عزیز این مقاله عباس میلانی در همان پایگاه و روزنامه ناشر ان خزعبلات با زبان انگلیسی هم به چاپ رسیده است، البته اگر اشتباه نکنم خودش در همان روز انلاین هم توضیح داده است.

راستی من از شایان کاویانی پرسیدم ولی جواب درست حسابی ندادی و می خواستم دیگه مزاحم نشم و اگه بگی که کجا رفته ممنون میشم.

12:18 PM  
Blogger سرباز كوچك said...

از توضيحی كه داديد سپاسگزارم، ولی آن مقاله ای كه در "سانفرانسيسكو كرانيكل" در ١٩ فوريه منتشر شد با اين مقاله ی دوم مارس در سايت "روز" كاملاً فرق دارد: در آن مقاله هيچ نامی از "ادوين بلك" يا رضا شاه بزرگ برده نشده است

http://sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?file=/c/a/2006/02/19/INGMQH9TVM1.DTL

نمی دانم آقای كاظمی كجا رفته است

6:58 PM  

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Links to this post:

Create a Link

<< Home